Jedziemy kamperem!

Opinie

5,0
5,0 z 5 gwiazdek (na podstawie 22 opinii)
Świetnie100%
Bardzo dobrze0%
Średnio0%
Słabo0%
Źle0%Więcej niż wypożyczalnia kamperów!

19 lipca, 2024

Wypożyczalnia kamperów “Jedziemy kamperem” to więcej niż zwykła wypożyczalnia – to prawdziwe centrum przygody. Profesjonalna obsługa na najwyższym poziomie. Daniel, właściciel, to świetny człowiek, pasjonata, który dba o każdy szczegół przeżycia kamperowego. Od świetnych kamperów, przez doskonałe wyposażenie, aż po pomoc w planowaniu podróży – wszystko jest dopracowane w najdrobniejszych detalach. Daniel jest zawsze dostępny i gotowy do pomocy. Dzięki niemu mieliśmy najlepsze wakacje! Zdecydowanie polecam tę firmę wszystkim, którzy szukają niezawodnego i przyjaznego miejsca do wypożyczenia kampera. Gorąco polecam! My na pewno wrócimy do Daniela i już polecamy znajomym, tym początkującym jak i tym bardzo wymagającym.

Ania i Maciek

Gorąco polecam !

19 lipca, 2024

Usługi świadczone na najwyższym poziomie !

Obsluga, opieka i zaangażowanie pana Daniela zachwyca ! Polecam każdemu – naprawdę warto przeżyć z Nim swoją przygodę kamperem 🙂 Flota nowa i bardzo zadbana, automatyczne skrzynie biegów znacznie ułatwiają życie. Kampery bardzo dobrze wyposażone – czuliśmy się jak w domku 🙂

Marlena

Norwegia z kampera

30 czerwca, 2024

W raz z przyjaciółmi zaplanowaliśmy wyprawę dwoma kamperami do Norwegii. W ramach rekonesansu udaliśmy się na targi caravingowe w Poznaniu. Mieliśmy szczęście spotkać Pana Daniela. Jego doświadczenie, chęć dzielenia się radami oraz pozytywna energia spowodowała, iż wybraliśmy wypożyczalnię „Jedziemy kamperem”. To był strzał w 10! Nowe kampery Chausson okazały się idealnym wyborem. Pięknie wykonane, super wyposażone i bardzo dobrze się prowadzące, dające radę w każdych, nawet bardzo górskich warunkach. Kampery z górnej półki! Dobór dodatkowego wyposażenia, krzesła, stolik, mata itd., wszystko przemyślane i z pewnością na podstawie wieloletniego doświadczenia. Praktyczne, wygodne i ładne. Z dumą staliśmy pomiędzy innymi kamperami 🙂 Wielkie brawa również za podejście do klienta, elastyczność, uprzejmość oraz wszystkie rady przekazane podczas szkolenia z obsługi technicznej kampera. Wszystko to sprawiło, iż 16 dniowa wyprawa do Norwegii zostawiła tylko piękne wspomnienia.

Z ręką na sercu polecamy wszystkim usługi Pana Daniela.

Artur i Grzegorz ze swoimi „załogami”

Artur

Bardzo udany wyjazd

30 czerwca, 2024

Już drugi raz skorzystaliśmy z floty p. Daniela. Kolejny raz okazało się to bardzo dobrym wyborem. Kamper przygotowany wzorowo. Nic w nim nie brakowało. Pan Daniel podczas całego wyjazdu służył pomocą. Na naszą prośbę podał również przykładowe miejsca godne zwiedzenia w Szwajcarii. To był strzał w dziesiątkę. DZIĘKUJEMY 🙂

Ewa

Gorąco polecamy!!!!

4 czerwca, 2024

W maju tego roku wyruszyliśmy naszą czteroosobową rodziną na pierwszą wyprawę kamperem. Zdecydowaliśmy się na Chaussona 720. Już po pierwszej nocy spędzonej na parkingu w otoczeniu lasu, z widokiem na szczyty Dolomitów, wiedzieliśmy, że to nie będzie nasz jedyny wyjazd. Kamper sprawował się świetnie na górskich drogach, był przestronny, wygodny, wyposażony w sprzęty kuchenne i kampingowe. Wcześniej przeszliśmy z mężem porządne szkolenie z obsługi pojazdu i jazdę próbną. Właściciel wypożyczalni to prawdziwy pasjonat i profesjonalista w swojej branży a jednocześnie bardzo miły i wesoły człowiek. Przekazał nam wiele wskazówek, które przydały się podczas podróży. Na kampingach we Włoszech – nad jeziorem Garda i w Toskanii nasz kamper prezentował się świetnie wśród innych, głównie niemieckich kamperow. Widać było, że jest nowy i ” z górnej półki”. Dzieciaki były zachwycone wyjazdem i już nie możemy doczekać się kolejnej wyprawy. Gorąco polecamy wypożyczalnię Jedziemy kamperem!!!

Dorota