Jedziemy kamperem!

Opinie

5,0
Rated 5,0 out of 5
5,0 z 5 gwiazdek (na podstawie 17 opinii)
Świetnie100%
Bardzo dobrze0%
Średnio0%
Słabo0%
Źle0%Bardzo polecamy!

Rated 5,0 out of 5
20 października, 2020

Skorzystaliśmy z usług wypożyczalni jedziemykamperem w ramach październikowego urlopu. Z racji bardzo niepewnej pogody pojawił się pomysł kampera i “gonienia pogody”. Sprawdziło się to świetnie, Wypożyczyliśmy Chausson 628 – bardzo wygodny i przestronny do “mieszkania”, ale jeździło się nim zaskakująco wygodnie i bezstresowo. W lusterkach widać wszystko co potrzeba, czego nie widać pokazuje kamera cofania. Fotele kierowcy i pasażera są dostosowywane do robienia naprawdę sporych dziennych przebiegów. Automat znacznie ułatwia jazdę po górskich drogach oraz manewrowanie na campingu. Ogrzewanie, mimo okazjonalnych przymrozków, działało bez zarzutów i w środku było komfortowo. Kontakt z wypożyczalnią bardzo sprawny – mailowo, przez telefon jak i smsowy. Po przyjeździe zostaliśmy kompleksowo przeszkoleni z obsługi wszelkich systemów i udogodnień, łącznie z jazdą próbną – świetna okazja na zadanie pytań które pojawiłyby się zaraz po wyjeździe oraz na zapoznanie się z samochodem pod okiem doświadczonej osoby. Pewnie dzięki takiemu szkoleniu (oraz dobrej jakości akcesoriów) całe wyposażenie jest sprawne i sprawia wrażenie nowego – a auto miało już ponad 60 tysięcy kilometrów przebiegu. Prezenty w formie kubków, koszulek i skarbonki (w formie campera) na przyszłe wakacje to również miły dodatek. 🙂

Marcin

POLECAM W 100%

Rated 5,0 out of 5
9 października, 2020

Jeśli jedziesz kamperem pierwszy raz to tylko z jedziemykamperem, ponieważ będzie zapakowany we wszystko co potrzebne, wsparcie w przygotowaniu trasy itp.. , zostaje tylko zabrać swoje rzeczy osobiste. Jeśli juz jeździłeś z innymi to ” jedziemykamperem” zaskoczy pod każdym względem….wyposażenie , pomoc w trakcie wyjazdu…a nawet zrobią pierwsze zakupy do lodówki :-). To tylko kilka zalet …ogólnie kontakt z właścicielem – super, bezproblemowo i konkretnie, a kampery z najwyższej półki!!! Polecam w 100%!!!

Aurelia z rodziną.

Polecam

Rated 5,0 out of 5
25 sierpnia, 2020

Mogę się dołączyć do pozytywnych opinii. Kamper pierwszą klasa. Nowy, pachnący przygotowany do drogi kompleksowo. Super obsługa.

Gorąco polecam

Zbyszek

Nasze wakacje w Chorwacji

Rated 5,0 out of 5
14 sierpnia, 2020

i zapomniane gwiazdki oczywiście 5!

Irenuesz

Nasze wakacje w Chorwacji

Rated 0,0 out of 5
14 sierpnia, 2020

Nie bede nie rozpisywał, polecamy w 100%. Nic nie będzie inaczej niż Pan Daniel opisał lub powiedział. Wielkie gratulacje – to prawdopodobnie najlepsza wypożyczalnia w Polsce. Serwis na 100% najlepszy.

Ireneusz