I zlot miłośników marki Chausson za nami

I zlot miłośników marki Chausson za nami

Jak już wiecie, wczoraj zakończyliśmy nasz pierwszy zlot miłośników marki Chausson, który odbył się w pięknym miejscu – Pałac Lasów koło Pieńska w województwie Dolnośląskim.

Organizacja tego przedsięwzięcia nie była lekka z uwagi na trudne czasy pandemiczne, które zmusiły nas do ogłoszenia tej pięknej imprezy dopiero 2 tygodnie przed zlotem.

Jako jeden z organizatorów pierwszego zlotu kamperów marki Chausson składam najserdeczniejsze podziękowania naszym przyjaciołom a zarazem współorganizatorom firmie Transa-M z Pszczyny za pomoc we wszystkim co wiązało się z pierwszym zlotem. Współpraca z Szymonem z Transa-M jest czystą przyjemnością a zarazem formą wyróżnienia, że jako autoryzowany przedstawiciel na Polskę marki Chausson zgodził się na moją propozycję zorganizowania takiego spotkania na którym osobiście bardzo mi zależało.

Podziękowania składam również naszym zaprzyjaźnionym wypożyczalnią, które zdecydowały się na udział w naszym spotkaniu. Mam tu na myśli wypożyczalnie takie jak:

@Camper4Holiday
@Active Camper – Wynajem Kamperów
@Family Camp
@Fajnykamper.pl

Dziękujemy również pozostałym ekipom, które przyjechały do nas z całej Polski.

Dziękujemy również naszym specjalnym gościom, którzy nasz zaszczycili swoją obecnością:

firma CampRest
Polski Caravaning
CamperWater Grzegorz Kamiński

Specjalne podziękowania składam również na ręce naszych sponsorów: @IdeaGetinLeasing, jak również firmie @Dometic.

Najserdeczniejsze podziękowania składam właścicielowi Pałacu w Lasowie Panu Krzysztofowi, który udostępnił nam swój cudowny obiekt, jak również aktywnie pomagał nam w przygotowywaniu naszego spotkania.

Na sam koniec największe podziękowania składam na ręce naszego nieocenionego kucharza w osobie Pana Marka Działoszyńskiego, dzięki któremu mogliśmy biesiadować i delektować się jego potrawami, które były serwowane przez cały czas podczas wspólnego sobotniego wieczora.

Przy okazji mieliśmy możliwość zaprezentowania najnowszego modelu kampera Chausson X-550 , który zarazem miał swoją pierwszą prezentację w Polsce.

Mamy nadzieję, że nasze pierwsze spotkanie na długo pozostanie w sercu uczestników zlotu, i że w następnym roku również zjawią się na następnym zlocie które odbędzie się w przyszłym roku na przełomie maja / czerwca 2022.

My z naszej strony jako wypożyczalnia kamperów jedziemykamperem.pl mówimy duże DZIĘKUJEMY!!!

Ps. Relacja z całej imprezy pojawi się juz niebawem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *