Chausson 640 Titanium/ Ulitmate – nowy kamper w przyszłym sezonie

Chausson 640 Titanium/ Ulitmate – nowy kamper w przyszłym sezonie

Z wielką przyjemnością informujemy wszystkich naszych klientów, że w przyszłym sezonie do naszej wypożyczalni dołączy następny nowy kamper- półintegra Chausson 640 Titanium/ Ulitmate.

Będzie to już 7 kamper w naszej flocie, który będzie mógł na swój pokład zabrać 4 osoby
Oczywiście jak sama nazwa podpowiada Titanium / Ultimate – jest to najwyższa klasa wyposażenia z marki Chausson, pod którą kryją się takie smaczki jak:

  • podgrzewana podłoga
  • automatyczna skrzynia biegów
  • silnik o mocy 170 KM
  • asystent pasa ruchu
  • aluminiowe felgi
  • tapicerka Premium
  • ksenonowe światła
  • i wiele wiele więcej.

Z ciekawostek

Wspomniany kamper jest całkowicie innym pojazdem od naszych dotychczasowych kamperów z uwagi na niespotykany aneks sanitarny w tylnej czesci kampera, jak i wspaniałej garderoby – zobacz na zdjęcia.
spanie w tym kamperze odbywa się poprzez spuszczenie łóżka na wysokość kolan ( i śpią 2 osoby ) , natomiast kiedy podróżujemy w 4 osoby wtedy należy z naszego stołu który opuszcza się elektrycznie zbudować w ciągu 1 min. następne łóżko poprzez wstawienie dwóch dodatkowych poduszek( materacy ) dzięki którym powstanie 2 osobowe łóżko. Czyli podczas spania w 4 osoby śpimy jedni nad drugimi.
w czasie podróży każdy z kamperowczów posiada własny fotel z uchylnym oparciem dzięki czemu podróż przy dłuższych trasach jest bardzo komfortowa. Oczywiście dwa tylne miejsca dla pasażerów posiadają możliwość podpięcia fotelika dziecięcego w systemie Isofix.

Mamy nadzieję, że nasz nowy zakup spodoba Wam się tak samo jak nam, i że zostanie bardzo dobrze przyjęty przez wszystkich którzy zdecydują się nim podróżować

Rozwój i ciągłe rozbudowywanie naszej floty pojazdów kempingowych, jest możliwe dzięki naszym klientom tych stałych i tych przyszłych, o których wciąż zabiegamy i chcemy, żeby podróżowali w komfortowych warunkach, nowymi pojazdami, zadbanymi, pachnącymi , mającymi pełne wyposażenie w cenie.

Dziękujemy tym wszystkim klientom, którzy skorzystali z naszych usług – każdego z osobna zapraszamy ponownie, i prosimy o polecanie naszej wypożyczalni w gronie Waszych znajomych, przyjaciół czy rodziny- Wasza wypożyczalnia/ jedziemykamperem.
Jedziemykamperem – gwarancja udanych wakacji w komfortowych warunkach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *