Bieg charytatywny dla Hani. Tomasz Sobania

Bieg charytatywny dla Hani. Tomasz Sobania

My już po małej metamorfozie. Tak właśnie zmienił się nasz kamper Chausson 628 Titanium na okres od dzisiaj do 04.10.2021!

Wszem i wobec będzie ogłaszał mega cudowną inicjatywę zbierania pieniążków dla chorej Hani, którą z całego serca postanowił wesprzeć Tomasz Sobania poprzez bieg z Częstochowy ?? do wiecznego miasta Rzymu ?? .

My jako wypożyczalnia / jedziemykamperem.pl wraz z jedynym autoryzowanym przedstawicielem marki Chausson na Polskę firmą Transa-M z Pszczyny postanowiliśmy wesprzeć tą wspaniałą inicjatywę i dołożyć własną cegiełkę dla chorej Hani??.

Pan Tomasz osobiście w czwartek przyjedzie do naszej wypożyczalni po odbiór kamera Chausson 628 Titanium , wiec będzie okazja do bliższego poznania się , jak również pogratulowania mu mega wyczynu chęci przebiegnięcia 1500 km???.

Przy okazji gratulujemy wszystkim sponsorom, dzięki którym Pan Tomasz może zrealizować bieg do Rzymu, i w ten sposób pomoc choremu dziecku w najlepszy sposób jaki mógł❤️?‍♂️?‍♂️.

Już nie możemy się doczekać samego startu. Zachęcamy wszystkich chętnych do wsparcia finansowego tego przedsięwzięcia poprzez zeskanowanie kodu QR- dzięki któremu z automatu przeniesiemy się na stronę Hani !!! Wasza wypożyczalnia / jedziemykamperem.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *