Jedziemy kamperem!

zajawka

JESTEŚMY ROZWIJAJĄCĄ SIĘ RODZINNĄ FIRMĄ, KTÓRA POSTANOWIŁA POPRZEZ SWOJE DOŚWIADCZENIE W WYNAJMIE KAMPERÓW, UDOSTĘPNIĆ MOŻLIWOŚĆ WYNAJMU SAMOCHODU DOBRZE WYPOSAŻONEGO W DOBRYCH PIENIĄŻKACH. DO SWOICH ZADAŃ PODCHODZIMY BARDZO RZETELNIE I PROFESJONALNIE . KAŻDEGO NASZEGO KLIENTA TRAKTUJEMY Z NALEŻYTĄ OPIEKĄ . DZIAŁAMY NA TERENIE CAŁEGO KRAJU. W SWOJEJ OFERCIE POSIADAMY NOWE KAMPERY PÓŁINTEGRY MARKI CHAUSSON. NASZE KAMPERY ZAPEWNIĄ PAŃSTWU DUŻO RADOŚCI Z PRZEBYTYCH KILOMETRÓW, JAK RÓWNIEŻ SPRAWIĄ , ŻE UŚMIECH Z PAŃSTWA TWARZY NIE BĘDZIE CHCIAŁ ZNIKNĄĆ. JESTEŚMY TEGO PEWNI. ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ, KTÓRĄ MAMY DO ZAOFEROWANIA PAŃSTWU.

Z przyjemnością informujemy Państwa, że na nowy sezon 2022 licząc od połowy kwietnia do naszej floty dołączą dwa następne Nowe kampery. Jest to model Chausson 644 Titanium/ Premium w najwyższej klasie wyposażenia i nowość w naszej flocie kamper na bazie busa Forda Transita ( Randger R 560 w wersji z napędem 4×4 ) !!!

REZERWACJA MODELI CHAUSSON 644 TITAINIUM/ PREMIUM I RANDGER R560 4×4 JEST JUŻ MOŻLIWA , NATOMIAST DOSTĘPNOŚĆ KAMPERÓW BĘDZIE OD POŁOWY KWIETNIA 2022.