Jedziemy kamperem!

zajawka

WYPOŻCZALNIA KAMPERÓW – POCZĄTEK POWSTANIA

Od samego początku czyli od 2019 roku jeszcze przed otwarciem wypożyczalni kamperów wiedzieliśmy, że chcemy być jedną z najlepszych Polskich wypożyczalni, która postawi na wysoki poziom obsługi klienta jak i na wysokiej klasy samochody, którymi będą mogli podróżować nasi klienci. Dlatego wybraliśmy markę kamperów firmy CHAUSSON, która ma ponad 50-letnie doświadczenie w produkcji kamperów na rynek Francuski a w późniejszym czasie i w całej Europie. W naszej wypożyczalni bazujemy na samochodach Forda z automatyczną skrzynią biegów w samochodach półzintegrowanych, i skrzynią manualną w przypadku pojazdu z napędem 4×4. Każdy nasz pojazd posiada 170KM mocy i jest w najwyższej możliwej konfiguracji TITANIUM PREMIUM, co pozwala nam oddać w Państwa ręce naprawdę bardzo dobry pojazd na wyjazdy wakacyjne w bardzo dużym komforcie podróżowania. Wszystkie nasze kampery posiadają wygodne łóżka do spania – materace Premium, prysznic + toaletę, w pełni wyposażony aneks kuchenny wraz z przestronną lodówką, wieszak na 4 rowery. Każdy ze wspomnianych pojazdów wyposażony jest w postojową klimatyzację, która zapewni nam miły chłód w gorące i upalne dni, jak również w ogrzewanie Webasto , które zapewni nam ciepło w chłodne lub mroźne dni, ponieważ każdy kamper jest przystosowany na wyjazdy zimowe.

DLACZEGO MY , DLACZEGO WARTO NAM ZAUFAĆ ?

Może dlatego, że będziesz traktowany przez nas tak, jak my byśmy chcieli być traktowani przez ciebie ?

  • Jesteśmy największą wypożyczalnią w regionie i jedną z większych wypożyczalni na Dolnym Śląsku ze świetną lokalizacją. Na sezon 2023 przygotowaliśmy 7 pojazdów w różnej konfiguracji wnętrza, także każdy powinien znaleść odpowiedni pojazd dla siebie.
  • Każdy nasz kampery jest bogato wyposażony we wszystkie akcesoria caravaningowe, które są już w cenie wynajmu. Nie mamy żadnych ukrytych dodatkowych kosztów pisanych małym druczkiem.
  • Na okres Państwa wyjazdu zapewniamy nieodpłatne i bezpieczne miejsce postojowe dla Państwa samochodu. Istnieje możliwość podstawienia gotowego do podróży kampera pod Państwa dom za wcześniej uzgodnioną dodatkową opłatą.
  • Przed każdym wynajmem zawsze przeprowadzamy szkolenie z obsługi kampera jak i jazdę próbą z naszymi klientami, co daje duże poczucie komfortu dalszego podróżowania. My również podróżujemy kamperem, dlatego dla początkujących możemy podpowiedzieć parę wskazówek, doradzić w różnych sprawach czy ułożyć trasę podróży ponieważ wiemy gdzie się można zatrzymać, i co ciekawego w danym regionie zobaczyć.
  • Przez cały okres wynajmu jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji 24h w każdej sprawie, tak żebyście Państwo wiedzieli, że nie jesteście sami jeżeli coś nie przewidzianego stało się podczas podróży. Klienci bardzo to doceniają i są spokojniejsi wiedząc , że my jesteśmy po drugiej stronie telefonu.
  • Przed każdą decyzją wynajmu kampera, zapraszamy wszystkich do odwiedzin naszej firmy , gdzie można na spokojnie obejrzeć wszystkie dostępne pojazdy, zapoznać się ich możliwościami, porozmawiania z nami na nurtujące Państwa pytania, czy zrobić jazdę próbną – to wszystko jest możliwe bez żadnego problemu.
  • Lokalizacja to jest nasz duży atut. Mieścimy się w miejscowości Pieńsk koło Zgorzelca 11 km od autostrady A4 i przejścia granicznego w Jędrzychowicach, gdzie większość wakacyjnych kierunków się zaczyna.
  • Naszą firmę docenił już niejednokrotnie magazyn Polski Caravaning, który testował nasze pojazdy, jak również prestiżowy portal CampRest.com, który również testował nasze pojazdy i przy okazji wydaje specjalnie dla branży caravaningowej przewodnik po europejskich campingach, który dostajecie Państwo u nas nie odpłatnie, i portal NaBiwaku.eu, który przedstawia Newsy o całej branży carawangngowej .
  • Zaufało nam dotychczas setki naszych klientów, których mieliśmy przyjemność gościć na pokładach naszych kamperów dzięki, którym spędzali cudownie wakacje, urlopy, czy krótsze wyjazdy na których mogli się oderwać o codziennej rzeczywistości.
  • Wszystko co robimy to robimy dla klientów – bo przecież oni są najważniejsi. A kiedy powracają do nas to wiemy, że nasza praca została doceniona, i że to w co wierzymy czyli codzienne powiększanie ” rodziny caravaningowej ” ma sens – bo przecież caravaning to wolność, możliwość poszukiwania i odkrywania coraz to nowych miejsc i ludzi, możliwość obcowania z naturą poznawanie jej i dbanie o nią dla przyszłych pokoleń. Caravaning daje przestrzeń życiową, której tak bardzo potrzebujemy i zarazem pragniemy, więc nie pozostaje nic innego jak wybrać się na wyprawę kamperem i odkrywać nieznane.


Z przyjemnością informujemy Państwa, że na nowy sezon 2023 licząc od połowy maja do naszej floty dołączy następny Nowe kamper. Jest to model CHAUSSON 627GA ULTIMATE w najwyższej klasie wyposażenia !!!

REZERWACJA MODELU CHAUSSON 627GA ULTIMATE JEST JUŻ MOŻLIWA , NATOMIAST DOSTĘPNOŚĆ KAMPERA BĘDZIE OD POŁOWY MAJA 2023.